• Al Qamar

  Kaina 189 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  UAE
  Prekinis ženklas
  WORLD FRAGRANCE
  Talpa (ml)
  100
  Lytis
  Unisex
 • Pakuotė yra dizaino triumfas, sujungiantis šiuolaikinės estetikos paprastumą su dangiškų motyvų sudėtingumu. Baltą dėžutę puošia mėnulio paviršiaus reljefas, vainikuotas auksiniu pusmėnuliu, atspindinčiu mėnulio grožio esmę. Tai dėžutė, žadanti nepaprastus, vartus į kvapą, tokį retą kaip prieblandoje žydinti mėnulio gėlė.

  Dizainas yra harmoningas klasikinio ir šiuolaikinio derinys su švariomis linijomis ir tvirtu auksiniu karkasu, primenančiu ilgalaikį dangaus orbitų grožį. Pusmėnulio dangtelis yra išskirtinis prisilietimas, atspindintis butelio ryšį su naktiniu dangumi ir jo nesenstančia mūza.

  Al Qamar atskleidžia savo kvapų pasakojimą su klestėjimu. Viršutinės aštrių gvazdikėlių ir egzotiško šafrano natos atveria kelią širdžiai, kur karamelės saldumą subalansuoja niuansuotas Akigalawood gylis ir kašmero švelnumas. Bazinės natos suteikia guodžiantį finalą su vanilės sodrumu ir šiltu gintaro apkabinimu.

  „Al Qamar Eau De Parfum“ yra vienetinis leidimas, kurio buteliukas yra geidžiamas ir tobulai prabangus, skirtas tiems, kurie vertina geriausius kvapus, jų pasakojamas istorijas ir meniškumą. Dėl riboto prieinamumo Al Qamar yra daugiau nei prabanga; tai kelionė, patirtis, lobis, kurį reikia branginti ir rodyti su pasididžiavimu.

  Viršutinės natos: gvazdikėliai, šafranas – šilti ir kviečiantys.
  Vidurinės natos: karamelė, akigalamedis, kašmeras – saldaus rafinuotumo širdis.
  Pagrindinės natos: vanilė, gintaras – švelnus ir patvarus užbaigimas.